Mnenja

Prvič sem se srečala s tako obliko terapije in sem zelo vesela, da se je to zgodilo. Zame je bilo to odkritje mnogo pozabljenih dogodkov in cela paleta čustev. Hvaležna sem Mateji, ki me je čez vse to vodila s svojim mirnim glasom, zbranostjo in željo pomagati meni premagati to oviro s katero sem se soočila.

MAJA

Izkušnja je neprecenljiva na poti do tistega, kar si želiš. S pomočjo Mateje in njenega mehkega pristopa mi je bilo to potovanje res prijetno,najboljše pa, da odkriješ in odstraniš tisto, česar si res ne želiš več imeti in nositi s seboj. Z največjim veseljem priporočam.

KATJA

Prvič v življenju sem se odločil za hipnoterapijo. Ker sem profesionalni športnik, sem v svoji karieri poskusil že marsikaj. Priznati moram, da je hipnoterapija res nekaj posebnega. že po nekaj seansah čutim razliko v samozavesti, veri v sebe in mirnosti v ključnih momentih na igrišču. Res sem hvaležen Mateji za priložnost in pomoč pri moji karieri.

MATIC

Na hipnoterapiji pri Mateji sem sproščena in umirjena. To je ravno to kar potrebujem. Mateja mi daje zanimivo izkušnjo, da je bremena res možno odložiti in iti z novim pogledom in navadami naprej. Po terapiji se počutim z več energije in spoznanjem, da se v meni dogajajo pozitivne spremembe in da grem v pravo smer.Moj hipnotični posnetek poslušam in res pomaga. Hvaležna sem, da sem spoznala Matejo in da mi stoji ob strani.

SANDRA

Mateja je prišla v moje življenje po neverjetnem naključju ali pa kar z namenom. Že dlje časa iščem razne načine, ki bi mi pomagali pri travmi iz otroštva, anksiozi, strahovih in nenehnih negativnih mislih. Preizkusila sem že marsikaj, hipnoterapija pa je bila zame nekaj novega. Matejo poznam že iz skupinskih vadb, kjer skupaj telovadiva. Je zelo srčna in topla oseba in ob njej sem takoj začutila neko varnost, zaradi česar sem se tudi odločila za terapijo. Že po dveh srečanjih sem se uspela soočiti z nečim težkim, kar je v meni že več kot 20 let in moram povedati, da sem se po terapiji počutila neverjetno lažjo in srečno. Hipnoterapija mi omogoča, da grem globlje vase in si dovolim izražati točno to kar v tistem trenutku čutim ali mislim. S hipnoterapijo tako veliko lažje predelujem kar je v meni, kot pa na psihoterapiji. Matejo bi zato priporočila vsakomur, ki ima kakršne koli težave z neprijetnimi čustvi, mislimi in se zavestno ne zmore dokopati do njih. Z njenim vodenjem je vse to veliko lažje. Hvala, Mateja, za tvoje znanje, podporo in prijetno energijo, ki jo deliš na svojih terapijah.

MAJA K.

Hipnoterapija z Matejo je nekaj kar bi priporočal ne samo tistim, ki se soočajo s problemi v svojih življenjih, ampak tudi tistim, ki bi si morda samo želeli izboljšati svoje življenje in kvaliteto le-tega. Bodisi na duševnem, finančnem, socialnem,… ali pa na kateremkoli drugem področju. Jaz sem se v hipnoterapijo z Matejo podal s popolnoma odprto glavo, z željo da bi določene stvari, ki me zelo motijo, spremenil. Naredil sem velik in viden napredek, sam se počutim veliko bolje, veliko bolj sem miren, kar se odraža v mojih odnosih z ljudmi okoli mene, prav tako pa sem na splošno veliko bolj zadovoljen v življenju. Verjamem, da se vse stvari v življenju zgodijo ob pravem času, zato pa sem skrajno hvaležen za tole hipnoterapijo z Matejo. Res je že sedaj vidna razlika, zelo se pa veselim kaj naju na tej poti še čaka.

Ž. L.

Hipnoterapija s tabo je bila same zelo prijetna izkušnja, saj si ustvarila sproščeno in varno okolje. Rezultati so bili presenetljivo pozitivni, saj sem se po vsakem srečanju počutil bolj uravnoteženo in osvobojen starih vzorcev. Nikoli si nisem mislil, da se bom znebil določenih navad, vendar s tvojo pomočjo mi je bilo to naravnost preprosto.

JAKOB

Včeraj sem se prvič udeležila skupinske hipnotične meditacije in zvočne kopeli. Tema, ki smo jo obravnavali – Postavim meje – ter dve ključni tehniki, ki smo se ju naučili, verjamem, da mi bosta koristili v vsakdanjem življenju. Zvoki tibetanskih skled in gonga so me odpeljali v globlji, meni še neznani svet. Hvaležna sem za to novo izkušnjo in čas, ki sem si ga namenila sebi. Hvala obema terapevtkama.

SIMONA

»Moj prvi odziv na hipnoterapijo je bil: »To ni zame, jaz v to in neke hitre rešitve ne verjamem”. To je bil moj prvi odzivi na hipnoterapijo. V ženskem pogovoru smo punce debatirale o moji utrujenosti, brezvoljnosti, oslabljenem imunskem sistemu, prekomernemu stresu, o edinemu veselju v hrani, kar se lepše sliši kot da je šlo za prenajedanje. Kaj naj ob tem s hipnoterapijo, ko pa vem, da gre za to, da velikokrat  ne znam reči ne, pravočasno postaviti mej, si vzeti čas zase in imam sindrom rešiteljice. Vem za kaj gre in kaj bi bilo prav in dobro zame, saj sem o tem teoretično kar podkovana, izvedba je pa druga zgodba. Mateja me je sprejela in obenem rekla, da če mi ne bo všeč, bova pa vsaj enkrat potem poklepetali ob kavi. In ali sem poskusila? Sem. Očitno deluje, četudi v začetku v to ne verjameš. Mateja mi je pripravila po najini prvi seansi hipnotični posnetek le zame, ki sem ga poslušala 21 dni. Odkrito povedano sem ob njenem pomirjujoče glasu večkrat zaspala (vsaj zdelo se mi je tako) in se potem spraševala ali proces vseeno teče. Pa je delovalo. Vsekakor se mi je izboljšalo najprej spanje. Ne vem od kje se je pojavila energija, odstranjevati sem začela večletno navlako v pisarni in doma. Več zadev sem znala delegirati in se drugače organizirati. Sledili so vsakdanji sprehodi, 2x na teden sem začela hoditi na telovadbo, našla sem čas za branje, vse več je bilo energije, volje, kljub temu, da se mi obveznosti niso bistveno zmanjšale.

Imam na zalogi še nekaj orehov, ki jih je za streti, tako, da Mateja se še vidiva.«

NATALIJA

Na delavnici sem res začutila, kako dragoceno je, da si dovolimo ustvariti notranjo sliko svojih sanj in da si želje zamišljamo tako, kot da že živimo v njih. To mi je dalo še več jasnosti in odločnosti, da se ne sprijaznim z manj, kot si resnično želim.

Posebej globoko pa me vedno nagovorijo gongi in zvočne posode – z njimi doživim sprostitev, ki je redko dosegljiva na kak drug način. Takrat odplavam v svoj svet, se popolnoma umirim in še dolgo po koncu ostanem na višji vibraciji.

Čeprav Naklo ni čisto blizu, se mi zdi vsaka pot vredna – to je čas, ki ga posvetim sebi, resetu in dvigu svoje energije. 

LENI

Prvič sem se udeležila skupinske hipnotične meditacije in zvočne kopeli. Tema, ki smo jo obravnavali – Postavim meje – ter dve ključni tehniki, ki smo se ju naučili, verjamem, da mi bosta koristili v vsakdanjem življenju. Zvoki tibetanskih skled in gonga so me odpeljali v globlji, meni še neznani svet. Hvaležna sem za to novo izkušnjo in čas, ki sem si ga namenila sebi. Hvala obema terapevtkama.

Simona

SIMONA
Ta izkušnja zame pomeni veliko spremembo. V meni. Tako pozitivno, tako globoko. Nisem vedela kaj bo, kako bo, ampak sedaj bolje razumem kaj se dogaja v meni. Naredila sem pomembne premike na poti preobrazbe in na poti do cilja, ki sem si ga zastavila. Mateja, hvaležna sem ti za strokoven in sočuten pristop. 
NATALIJA

Mateja je oseba, s katero se zelo hitro povežeš. Njen odnos do terapij in strank je na najvišji točki odgovornosti in profesionalnosti. Počutila sem se varno. Vse skupaj je prineslo tudi močno prepričanje, da mi uspe opustiti kajenje. In mi je. Sem nekadilka po letih in letih :). Presrečna in hvaležna sem, da sem se odločila za ta korak in da sem izbrala prav njo.

MIRJAM

Brezplačni 20-minutni spoznavni klic

Če ste se pripravljeni lotiti reševanja svoje težave oz. izziva, a niste prepričani, da je hipnoterapija prava rešitev, se tukaj prijavite na brezplačni 20-minutni spoznavni klic.

Skupaj poiščeva pravo rešitev za vas.

Veselim se klica!

Z oddajo se strinjate s prejemanjem obvestil in aktualnih novic v zvezi z mojimi dogodki, programi in izobraževanji. Od prejemanja sporočil se lahko kadarkoli odjavite.
Košarica
Scroll to Top

BREZPLAČEN

hipnotični posnetek

Zaupaj mi svoj mail in poslala ti bom brezplačen hipnotični posnetek